• Uchwyty meblowe

Zastanawiają się Państwo nad zmianą wystroju domowych pomieszczeń, jednak nie chcą przeprowadzać rewolucji? Idealnym wyborem będzie wymiana uchwytów, zarówno w komodzie w salonie, jak i w kuchni czy salonie.

Gałka lub uchwyt to niewielki i stosunkowo tani gadżet, który pozwoli nadać pomieszczeniom nowego blasku. Czasem porównuje się je do biżuterii, ponieważ podobnie jak ona, zmieniają oblicze mebli.
Przy wyborze uchwytów należy kierować się przede wszystkim rozmiarem. Zbyt małe uchwyty do komody zamiast nadać jej blasku, będą śmieszyć. Dlatego nasza firma proponuje Państwu szeroki asortyment uchwytów, w tym ekstrawaganckie uchwyty kryształowe.
Świetnie pasować będą one do większości mebli. Oferowane przez nas uchwyty kryształowe szczególnego uroku nadadzą ciemnym meblom. Z kolei w przypadku białych i jasnych mebli, idealnym rozwiązaniem będą złote uchwyty do komody.

Oferujemy Państwu nie tylko szeroki wybór rozmiarów, ale również wzorów. Uchwyty o opływowych kształtach dla ceniących finezję, dla zwolenników minimalizmu uchwyty o prostych, zarysowanych kształtach, czy ekstrawaganckie uchwyty o futurystycznym kształcie. To wszystko znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Atrakcyjna cena oferowanych przez nas uchwytów sprawia, że są one kuszącą ofertą dla wszystkich, którzy chcą zmian w swoim domu. Jednocześnie zmiany te są na tyle nieinwazyjne, że nie zaburzą całej koncepcji pomieszczenia. Nowe uchwyty do komody nadadzą jej świeżości i sprawią, że będzie zdecydowanie mniej nudna.

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.