• Meble Malm

Szukali Państwo mebli w prostym, acz urokliwym stylu? Z pewnością wybrali Państwo meble MALM IKEA. My oferujemy Państwu możliwość personalizacji każdej komody przy pomocy dekoru.
Dekor to całkiem nowa, innowacyjna metoda na ożywienie naszych mebli. Dekoracja kolorystyczna, bo tak brzmi definicja słownikowa dekoru, pozwala wprowadzić do domu nutkę fantazji. Wśród klientów jednak bardziej popularne jest określenie „naklejki na komodę”.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę dekorów na komody MALM. Bogaty asortyment wzorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy Państwu m.in. dekory na meble MALM z efektem srebrnego lustra, jak i dekoracyjne ażurowe panele. Na naszej stronie znajdą Państwo dekory do wszystkich komód – od dwuszufladowych do sześcioszufladowych.

Nasza firma zapewnia również różnorodny wachlarz „naklejek na komodę”. Mogą Państwo skorzystać z dekoru pokrywającego całą szafę, jak i z pojedynczych sztuk, które można przymocować wedle swojego pomysłu.
Niewątpliwą zaletą dekorów jest możliwość ich zmiany. W przypadku, gdy nałożony na komodę lub inny mebel dekor, przestaje się nam podobać, możemy go wymienić na inny. Dzięki dekorom komoda MALM IKEA nigdy nie będzie nudna.
Montaż dekorów nie sprawi problemu nawet osobie, która na co dzień nie zajmuje się majsterkowaniem. Każdy produkt montuje się bardzo szybko i łatwo. Najczęściej stosowana jest dwustronna taśma lub silikon uniwersalny. Zastosowanie taśmy pozwala nam na szybkie i bezpieczne zdjęcie dekoru, gdy już nam się znudzi.

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.