• Meble Besta

Besta duży panel Maroko 2
Produkt niedostępny
Besta duży panel Round Diamod
Produkt niedostępny
Besta duży panel Ruby
Produkt niedostępny
Besta duży panel Star-2
Produkt niedostępny
Besta duży panel Classic 1
Produkt niedostępny
Besta duży panel Classic 2
Produkt niedostępny
Besta duży panel Classic 3
Produkt niedostępny

System BESTA IKEA to wdzięczne meble dla każdego, kto nie lubi nudy. Szwedzka firma daje możliwość stworzenia własnej kombinacji lub kupna gotowej. Każdą można w późniejszym terminie modyfikować. My dajemy Państwu jedno z narzędzi – dekory na meble BESTA.
Dekor daje możliwość jeszcze większej personalizacji naszych mebli. System BESTA daje wolną na ułożenie mebli według swoich potrzeb, dekory pozwalają iść jeszcze dalej. Zastosowanie ich na meblach w salonie nadaje im unikalny image.

W naszym asortymencie znajdą Państwo kilkanaście wzorów dekorów, które ożywią Wasze meble BESTA. Oferujemy zarówno panele małe, średnie, jak i duże, które będą pasować do każdego rozmiaru frontu. Każda komoda IKEA BESTA zasługuje na panel dekoracyjny, który doda jej uroku.
Zakup dekoru nie jest żadnym zobowiązaniem, ponieważ dekory można dowolnie modyfikować. Jeżeli zamontowany dekor zaczął Państwa nudzić, można go bezproblemowo wymienić na nowy.

Niektóre z dekorów w naszym asortymencie można montować również na ściany. Dzięki temu zabiegowi nie tylko komoda IKEA BESTA zyska nowy blask, ale również nasz salon. Montaż dekoru z efektem lustra rozświetli pomieszczenie.

Oferowane przez nas dekory to prosta i szybka metamorfoza Państwa mebli. Ułatwia to montaż, z którym poradzi sobie każda osoba. Do naszych produktów dołączamy taśmę dwustronną, która jest najprostszym i najszybszym sposobem montażu. Jednak można również użyć silikonu uniwersalnego bądź kleju.
Kilka możliwości przesyłki sprawia, że to Państwo decydujecie, kiedy dekory na meble BESTA znajdą się w Waszych domach.

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.