• Dekory uniwersalne

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad zmianą wystroju swojego salonu, czy sypiali, warto zastanowić się nad kupnem dekoru. Nasz sklep oferuje dekory na meble, niezależnie, czy są one od gigantów branży, lokalnych producentów, czy też sami je Państwo zrobiliście.
Zapewne zastanawiacie się Państwo, czym jest dekor. To nic innego, jak naklejki dekoracyjne na meble, które nadadzą im nowy charakter. Używanie dekorów to coraz popularniejsza metoda na odświeżenie starych mebli.

W naszym sklepie znajdą Państwo dekory w różnych rozmiarach, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić, że nie będą pasować na Wasze meble. Oferowane przez nas naklejki dekoracyjne na meble sprawdzą się zarówno na szufladach, jak i nogach Państwa mebli.
Każdy dekor lepiej sprawdzi się w innym pomieszczeniu. Do przytulnej sypialni polecamy dekory ażurowe, które pogłębią jej intymny klimat. Z kolei dekor lustrzany świetnie sprawdzi się w salonie.

Oprócz bogatej oferty rozmiarów, proponujemy Państwu szeroki asortyment kształtów naklejek dekoracyjnych. Prostokątne, okrągłe, niesymetryczne – wybór należy do Państwa. Każdy z dekorów nada indywidualny charakter naszym meblom.
Wielkim atutem każdego dekoru jest łatwość jego montażu oraz możliwość demontażu. Nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi, by zmienić oblicze naszych mebli. Użycie taśmy dwustronnej daje możliwość usunięcia dekoru bez uszkodzenia mebli. Tej możliwości nie będziemy mieli, jeżeli zastosujemy silikon uniwersalny lub klej.

Z tego też powodu polecamy montaż przy użyciu taśmy dwustronnej, którą dołączamy do każdego zamówienia. Pozwoli ona na szybki demontaż dekoru, gdy już nam się znudzi.

na-zamowienie

ab

  • Sklep zamknięty

Witamy.
Chwilowo jesteśmy niedostępni.